... bo natura jest piękna

Kontakt

kontakt

STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Stawki nr 2A/1, 00-193 Warszawa
NIP 525 269 32 70
Regon 366286642

Sąd Rejonowy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy KRS
pod numerem KRS 0000654307

Biuro handlowe i Magazyn:

ul. Barwinkowa 27,
86-005 Białe Błota k. Bydgoszczy

Biuro Obsługi Klienta: Pn-Pt 8.00-16.00

tel.    +48 52 373 00 06 
kom. +48 737 586 062
fax    +48 52 373 06 w.33

Sklep online:

sklep@staramydlarnia.pl


 KONTAKT DO POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁÓW:

Franczyza Eksport Sklepy partnerskie SPA Marketing
franczyza@staramydlarnia.pl export@staramydlarnia.pl handlowy@staramydlarnia.pl spa@staramydlarnia.pl marketing@staramydlarnia.pl

 


 OSOBY DO KONTAKTU:

Agnieszka Lisińska
agnieszka.lisinska@staramydlarnia.pl
tel.    +48 52 373 00 06 w.22
kom. +48 781 976 274
Zuzanna Lorenc-Sadowska
zuzanna.lorenc@staramydlarnia.pl
tel.    +48 52 373 00 06 w.23
kom. +48 609 619 494
Natalia Okeke
natalia.okeke@staramydlarnia.pl
tel.   +48 52 373 00 06 w.24
kom.+48 737 586 711
Joanna Skonieczna
joanna.skonieczna@staramydlarnia.pl
tel.    +48 52 373 00 06 w.28
kom. +48 737 586 710

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel